Loading…

Vdiq pas një aksidenti të rëndë me makinë, Ellen DeGeneres me dedikim prekës për ish-partneren Anne Heche

  • 13/08/2022 | 20:53

Vdiq pas një aksidenti të rëndë me makinë, Ellen DeGeneres me dedikim prekës për ish-partneren Anne Heche

Mbrëmjen e së premtes u nda nga jeta pas një aksidenti të rëndë me makinë aktorja, Anne Heche.


Edhe pse thuhej se kishte disa ditë që i kishte vdekur truri, ajo vdiq më 12 gusht.

Pas këtij lajmi, pati reagime të shumta e mesazhe emocionale nga të afërmit e miqtë.

Një nga personazhet që nuk hezitoi t’i dërgonte një mesazh lamtumirës ishte edhe ish-partnerja e saj, Ellen DeGeneres.

Moderatorja e njohur bëri një shkrim në Twitter duke i dhënë lamtumirën e fundit ish-të dashurës.

Kujtojmë se edhe pse ishin çift, ato i dhanë fund lidhjes së tyre në mënyrë miqësore.

“Kjo është një ditë e trishtuar. U dërgoj fëmijëve, familjes dhe miqve të Anne gjithë dashurinë time”, postoi Ellen.

Dashuria mes Heche dhe DeGeneres filloi në vitin 1997 në një festë të Vanity Fair.

Të njëjtat u ndanë tri vite më vonë. Sipas një deklarate të përbashkët, ndarja ishte miqësore.

Realiteti ishte ndryshe, pasi arsyeja e ndarjes kishte të bënte me një partner të ri nga ana e yllit amerikan.

Ishte Coleman Laffon, me të cilin Anne u martua.

Ata patën një djalë së bashku. Gjashtë vjet më vonë, martesa mori fund sepse Heche e kishte tradhtuar me James Tupper.

Ajo lindi fëmijën e dytë me aktorin e lartpërmendur.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë