Loading…

‘Veç kur të del Donika Gërvalla me ia uru fitoren Listës Guxo’

  • 17/10/2021 | 20:27

‘Veç kur të del Donika Gërvalla me ia uru fitoren Listës Guxo’

Njohësi i çështjeve politike, Petrit Zogaj, ka ironizuar me u.d. e kryetares së Listës Guxo, Donika Gërvalla.


Për shkak të gabimeve të bëra me flamuj të shteteve nga ministria që udhëheq Gërvalla, Zogaj shkruan me ironi, se Gërvalla veç kur t’ia uron fitoren ‘Listës Guxo’.

“Veç kur të del Donika Gërvalla me ia uru fitoren Listës Guxo”, ka shkruar Zogaj.

Shkrimi i plotë:

Vec kur de del Donika Gervalla me ia uru fitoren listes Guxo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]azetametro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë