Loading…

‘Veç po të duroj, pas të hënës të tregoj unë ty’ – Ylli paralajmëron Santianën

  • 03/12/2023 | 13:01

‘Veç po të duroj, pas të hënës të tregoj unë ty’ – Ylli paralajmëron Santianën

Buci dhe Santiana kanë biseduar, janë përplasur dhe përsëri kanë qeshur e janë thumbuar me njëri-tjetrin.


Por mbrëmë Buci ka paralajmëruar Santianën për diçka.

“Veç po të duroj, se pas të hënës kom me të tregu unë ty, pas ‘Prime-it’ veç me ty kam me u marr deri sa të qes prej shtëpisë”, ka deklaruar Buci.

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë