Loading…

Vedat Muriqi e lë anash merkaton, po qëndron në këtë qytet të Kosovës

  • 07/07/2022 | 08:18

Vedat Muriqi e lë anash merkaton, po qëndron në këtë qytet të Kosovës

Futbollisti i Kosovës, Vedat Muriqi është njëri prej emrave më të përfolur në afatin kalimtar veror.


Gjatë ditës është raportuar se ai do të transferohet se skuadre nga Belgjika, Club Brugge.

Por si duket futbollisti nuk po merret aq shumë me transferimin e tij, pasi që është parë në qytetin e Prizrenit.

Në një fotografi që po qarkullon në rrjetet sociale, sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi duket i lumtur në një aheng familjar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë