Loading…

Vedat Muriqi shijon plazhin në Turqi me gruan dhe djalin e tij

  • 13/08/2019 | 14:48

Vedat Muriqi shijon plazhin në Turqi me gruan dhe djalin e tij

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, është duke shijuar pushimet e fundit para nisjes së sezonit të ri në Turqi, transmeton Gazeta Metro.


Sezoni i ri 2019/20 në Superligën e Turqisë fillon më 16 gusht, teksa Fenerbahce ndeshjen e parë e zhvillon ndaj Gaziantep më 19 gusht.

Para fillimit të sezonit, Vedat Muriqi po shijon edhe disa ditë relaksi me gruan dhe djalin e tij në një nga plazhet e Turqisë.

Çifti Muriqi dhe Edibe kanë një djalë 1 vjeçar./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë