Loading…
Vedati për Duan: Kosovarja që e dridh ni dyje
  • 11/02/2019 | 19:14

Vedati për Duan: Kosovarja që e dridh ni dyje

Humoristi i njohur, Vedat Bajrami i është gëzuar suksesit që ka arritur këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, transmeton Gazeta Metro.


Lipa u shpall artistja e re më e mirë, si dhe e fitoi çmimin për këngën më të mirë të zhanrit “dance”, falë bashkëpunimit me Mark Ronson dhe Diplo, “Electricity”.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Vedati ka shkruar se një ëndërr e vërtetë u realizua. “Dy herë fituese e Grammy. Një ëndërr e vërtetë u realizua. Bravo Duaaaaa. Ksaj i thojn me ta knaq loqken e zemres. Kosovarja qe e dridh ni dyje”, ka shkruar Vedati në një postim në Instagram./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë