Loading…

Veliaj i çuditur me mbindërtimin e një shqiptari (Foto)

  • 14/12/2016 | 10:14

Veliaj i çuditur me mbindërtimin e një shqiptari (Foto)

I pari i Tiranës Erion Veliaj siç duket është çuditur me një gjest që ka bërë një shqiptar atje.


Ai ka publikuar katër fotografi ku shihet se si një qytetar ka ndërtuar shkallë spirale në ballkon, katin e pestë për të bërë kështu shtesë kati në terracën e përbashkët.

“Po mirë mo, i ka faj shteti këtij?”, ka pyetur Veliaj për këtë rast, shkruan gazetametro.net

“Çudia shqiptare”, me gjasë befason çdo ditë secilin prej nesh, e këtu nuk bëjnë përjashtim as liderët./gazetametro.net

erion-veliaj-1

erion-veliaj-2

erion-veliaj-3

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë