Loading…

Veliu për Vjosa Osmanin: Hante bukën e shtëpisë e bënte argatin e kojshisë

  • 03/02/2021 | 17:54

Veliu për Vjosa Osmanin: Hante bukën e shtëpisë e bënte argatin e kojshisë

Agim Veliu nga Lidhja Demokratike sot gjatë hapjes së fushatës në komunën e Podujevës nuk ka lënë pa e goditur edhe Vjosa Osmanin, e cila tashmë garon në listë të Vetëvendosjes në zgjedhjet e 14 shkurtit.

‘’LDK sa më shumë që goditet, bëhet më e fortë. Nuk është hera e parë që kjo bëhet nga njerëzit që e hanin bukën e shtëpisë dhe bënin argatin e kojshisë.Të gjithë ata që kanë ndjekur këtë rrugë, kanë përfunduar në hirin e historisë’’, ka thënë Veliu.

‘’Hiri do ti mbulojë edhe ata q ëduan ta cojnë këtë vend drejt humnerës’’, shton ai, transmeton Periskopi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë