Loading…

Vëllai i Meritonit refuzon të shfaqet në studio me vëllanë e Ilnisës, nuk pajtohet me lidhjen e tyre?

  • 11/02/2024 | 18:35

Vëllai i Meritonit refuzon të shfaqet në studio me vëllanë e Ilnisës, nuk pajtohet me lidhjen e tyre?

Në ‘Fan Club’ me Enxhi Nasufin diskutohen ngjarjet që ndodhin brenda Big Brother VIP Albania 3.


E në këtë studio sot (e diel) i pranishëm ka qenë edhe vëllai i gazetares Ilnisa Agolli.

Ishte paraparë po ashtu të vinte edhe vëllai i Meriton Mjekiqit, i cili e surprizoi në spektaklin e kaluar në shtëpi.

Por, duket ta ketë refuzuar për shkak të të ftuarve të tjerë, pasi edhe në shtëpi nuk donte të takonte asnjë tjetër, përveç Meritonit.

Familja e tij duket se nuk janë dakord për raportin e krijuar mes Meritonit dhe Ilnisës.

Ai edhe kur u pyet nga Ledion Liço nuk është se bëri ndonjë deklaratë.

Pritet të shihet se si do të vijojë marrëdhënia e tyre ditëve në vijim.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë