Loading…

Vëllai rrah motrën në Rahovec

  • 16/04/2017 | 12:12

Vëllai rrah motrën në Rahovec

Të shtunën në Rahovec, viktima femër ka raportuar se pas një mosmarrëveshje familjare është sulmuar fizikisht nga vëllai i saj.


Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

“I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje”- njofton policia, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë