Loading…
Vëllezërit Xhaka të lumtur me nuset e tyre
  • 10/08/2018 | 23:42

Vëllezërit Xhaka të lumtur me nuset e tyre

Futbollistët me prejardhje nga Kosova, Granit dhe Taulant Xhaka, së fundi kanë publikuar foto me nuset e tyre.


Ata shpesh postojnë foto me familjarë, kësaj radhe kanë postuar me nuset, transmeton gazetametro.net

Siç shihet në fotografi, ata duken mjaft të lumtur me të dashurat e tyre. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë