Loading…

Vendet e braktisura nga njerëzit, populluar nga kafshët

  • 20/12/2016 | 16:11

Vendet e braktisura nga njerëzit, populluar nga kafshët

Migracioni ka sjellë braktisjen e shumë vendeve në botë, të cilat janë populluar nga kafshët, transmeton Gazeta Metro.


Shtëpi, kisha, ndërtesa, qendra tregtare, hapësira të gjelbra dhe rrugë, për shumë kohë kanë qenë të shkreta, por tani edhe pse të rrënuara, janë të banuara.

Ja disa vende të braktisura nga njerëzit dhe populluar nga kafshët.

ypbd4ial1482230946

0egqny7l1482230959

0xhskybl1482230957

0zsdb22l1482230956

10111482230954

gc4h8exl1482230952

hwavwf0l1482230951

jvgr0rnl1482230949

v1890arl1482230948

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë