Loading…

Vendet më interesante ku bëjnë gjumë fëmijët (Foto)

  • 06/12/2016 | 18:10

Vendet më interesante ku bëjnë gjumë fëmijët (Foto)

Fëmijët janë plot energji, janë në gjendje që me orë të tëra të enden nepër shtëpi dhe në fund të flenë në vendet më interesantë të mundshme!


Këto janë disa nga vendet të cilat fëmijët i kanë zgjedhur që të bëjnë gjumë:

1. Ky vend nuk duket dhe aq i përshtatshëm për gjumë?
comfortable

2. Si duket mëngjesi nuk ishte dhe aq atraktiv
breakfast

3. Bërja e pazarit nuk është dhe aq e këndshme
shopping

4. Kur të zë gjumi duke e pritur baba dimrin
stamina

5. Jastëk? Jo nuk ka nevojë..
174555-19-650-573e2bcf7b-1481032042

6. Kur bateritë harxhohen!
batteries

7. Mbidozë e xhemit?
jam

8. Definitivisht një vozitës i ardhshëm i kamionit
174955-6-650-63cea75506-1481032042

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë