Loading…

Vendet misterioze ku njerëzit po zhduken pa arsye

  • 03/07/2019 | 08:57

Vendet misterioze ku njerëzit po zhduken pa arsye

Ekzistojnë disa vende në botë të cilat vijojnë të mbajnë mistere pasi aty vijojnë të zhduken njerëz, transmeton Gazeta Metro.


Shumë njerëz kanë humbur gjurmë në këto vende dhe askush nuk po arrin të japë shpjegime.

Ja cilat janë disa nga vendet ku zhdukja vijon të mbetet mister:

Trekëndëshi i Bermudës është vendi i parë që na vjen në mendje kur bëhet fjalë për zhdukjet e njerëzve

Zhdukjet vijojë, gjurmë të anijeve nuk gjenden kurrë.

Trekëndëshi në Micigan, gjendet mes Micigan dhe Wiscons, SHBA

Deti Sargasso, në oqeanin Atlantik vendi i anijeve fantazëm. Në 1872 një anije u gjet e shkretë, askush nuk e di ç’ndodhi me ekuipazhin.

Liqeni Superior në SHBA, vendi ku janë regjistruar disa zhdukje.

Autostrada 16 Kanada, aty ku shumë gra të reja janë zhdukur në mënyrë misterioze.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë