Loading…

Vendi në Kosovë që u zbardh sot nga bora |PAMJE

  • 16/11/2018 | 09:47

Vendi në Kosovë që u zbardh sot nga bora |PAMJE

Sot në mëngjes, vendi malor, Brezovicë është mbuluar nga fjollat e borës, të parat për këtë dimër.


Kurse për vende e rrafshëta, Instituti Hidrometeorologjik i Kosovë sa njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell, ku temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0 deri 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 9-11 gradë Celsius.

https://www.facebook.com/brezovica.info/videos/2385835384765675/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë