Loading…

Vendoset flamur i ri në hyrje të Prishtinës (Foto)

  • 28/11/2016 | 10:29

Vendoset flamur i ri në hyrje të Prishtinës (Foto)

Komuna e Prishtinës për nder të Ditës së Flamurit, ka vendosur flamur të ri te sheshi Idriz Seferi.

Ky flamur gjatë gjithë kohës qëndron në njërën nga hyrjet kryesore në Prishtinë, te vendi i quajtur Te Rrethi. /gazetametro.net

komuna-e-prishtines-3

komuna-e-pr-4

komuna-ee-pr-2

 

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë