Loading…

Vendoset gurthemeli i sallës së edukatës fizike në Barilevë (Foto)

  • 29/03/2017 | 13:01

Vendoset gurthemeli i sallës së edukatës fizike në Barilevë (Foto)

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, së bashku me Drejtorin e Investimeve Kapitale, Hysen Durmishin dhe Drejtoreshën e Arsimit, Arbërie Nagavcin, sot kanë qenë prezent në vënien e gurthemelit të sallës së edukatës fizike në shkollën “Ali Kelmendi” në Barilevë.

shpend ahmeti barilevë

Ky projekt sipas një njoftimi për media të Komunës së Prishtinës do të kushtojë 177,000 euro, dhe pritet të përfundohet për 100 ditë pune sipas planit dinamik.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë