Loading…

Vendvotimet më interesante në Amerikë

  • 09/11/2016 | 23:31

Vendvotimet më interesante në Amerikë

Rreth 42 milion njerëz kanë votuar për zgjedhjet presidenciale të 2016-ës.

Si rezultat disa vende duhet të bëhen kreative.

Kemi rënditur disa nga vendvotimet më interesante ndër vite.

3 8 10 4 2 1

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë