Loading…

Veprim i turpshëm i Ronaldos ndaj tifozit që futet në fushë dhe shkon për ta përqafon atë

  • 26/02/2020 | 23:37

Veprim i turpshëm i Ronaldos ndaj tifozit që futet në fushë dhe shkon për ta përqafon atë

Juventusi u mposht me rezultat 1-0 nga Lyoni në ndeshjen e parë të fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve.

Cristiano Ronaldo ka qenë gjatë gjithë ndeshjes i acaruar.

Ndoshta ndikoi loja jo e mirë e Juventusit në pjesën e parë, ndoshta rezultati, por në një moment kur fusha është pushtuar nga një tifoz që shkonte ta takonte, portugezi ka reaguar dhe e ka sulmuar për ta trembur.

Më pas, tifozi i është ulur në gjunjë deri sa ka ndërhyrë siguria dhe e ka nxjerrë jashtë zvarrë.

Një veprim i tillë i ka ndodhur portugezit edhe në një ndeshje tjetër.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë