Loading…

Veprimtarë të shquar të LDK’së nga Gjakova i bashkohen AAK’së

  • 21/05/2017 | 14:16

Veprimtarë të shquar të LDK’së nga Gjakova i bashkohen AAK’së

Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj sot priti ne selinë qendrore të Aleancës, z. Gani Binaku, Nënkryetar i Degës së LDK-së në Gjakovë si dhe kryesinë e nëndegës së LDK-së në Bec.


Kryetari Haradinaj, shprehi kënaqësinë për këtë vendim të z. Binaku dhe kolegëve të tij duke e konsideruar këtë bashkim si nderim për punën dhe mundin e të gjithë njerëzve të Dushkajës dhe Gjakovës si dhe rritje të mundësisë për ndërtimin e një vendi të mirë për të gjithë qytetarët e Kosovës.

Në takim prezent ishin edhe Nënkryetari i Parë i Aleancës, dhe njëkohësisht Kryetari i Deges në Gjakovë, Ardian Gjini, si dhe deputeti Lahi Brahimaj. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë