Loading…

Vera 2019 ka filluar: Këto janë bikinit e ditës

  • 20/06/2019 | 18:28

Vera 2019 ka filluar: Këto janë bikinit e ditës

Sezoni i verës tashmë ka filluar për disa, ndërsa për disa të tjerë ende jo, dhe për ata të cilën ditët e pushimin nuk iu kanë ardhur ende dhe nuk dinë se çfarë modeli të bikinive të kenë, më poshtë kanë zgjidhje, transmeton Gazeta Metro.


Metro ju sjell bikinit i ditës është zgjedhur ky model, i cili është i përshtatshëm për çdo femër, pasi që në të ndihen rehat. Është bikini i ndarë në dy pjesë, ku pjesa e lartë është aq praktike sa që çdo femër nuk do ta hiqte nga trupi.

Lidhëset lëshohen në shpatulla deri në pjesën e pasme të shpinës, gjë që mundëson edhe marrjen e rreze të diellit në mënyrë më të lehtë pa lënë shenja nga jo-rrezitja.

Ndërsa pjesa e poshtme e bikinive kanë modelin me gji të lartë dhe janë pa lidhëse. Ku edhe kjo ofron një lloj komoditeti gjatë tërë ditës në plazhe.

Këtë model të bikinit mund ta gjeni në ngjyra të ndryshme, ku pa problem mund të kombinoni pjesën e lartë me të poshtëm me ngjyra tjera./gazetametor.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë