Loading…

Vera 2019: Metro ju sjell bikinit e ditës

  • 12/07/2019 | 16:15

Vera 2019: Metro ju sjell bikinit e ditës

Vera tashmë ka filluar dhe sidomos gjinia femërore janë më shumë të brengosura se çfarë lloje bikini to të marrin me vete në pushime, transmeton Gazeta Metro.


Kësaj herë Metro ka vendosur të ndaj me ju një model tjetër të bikinive të cilat do të bëhet të preferuarat e juaja.

Ky model, ngjyra e së cilës është kryesisht e kaftë, janë shumë praktike për vajzat që duan të marrin rreze dielli më shumë. Është i ndarë në dy pjesë dhe janë me lidhëse.

 

Pjesa e sipërme lidhet në qafë dhe mbrapa, ndërsa pjesa e poshtme si zakonisht.

Mund t’i kombinoni me një shall dhe një çantë deti e bërë me fije druri./gazetametro.net

Processed with VSCO with dog3 preset

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë