Loading…

Vera po afron: Ja si ta fryni dyshekun për 30 sekonda |PAMJE

  • 19/05/2019 | 16:50

Vera po afron: Ja si ta fryni dyshekun për 30 sekonda |PAMJE

Me arritjen e verës shumë prindër do të gjenden para sprovës se si t’ua fryjnë fëmijëve bazenët e vegjël dhe dyshekët për larje, trasnsmeton Gazeta Metro.

Nëse nuk keni dëshirë t’i mundoni umushkëritë, ndërsa nuk keni ndonjë pompë afër, këtë punë të zorshme do të mund ta bëni fare lehtë me fenin e flokëve.

Ky truk i ka mahnitur përdoruesit e internetit, por duhte të mos harroni që fenin ta vëni në fryrje të ftohtë, e pastaj ta vëni në ventilin e dyshekut apo bazenit të gomës.

Nëse vrima në dyshek është shymë e ngushtë, ndërsa e fenit tepër e gjerë, fenin mund ta vëni në një shishe plastike, të cilës ia keni prerë fundin ndërsa grykën ia puthitni në dyshek.

Me këtë teknikë për gjysmë minute mund të fryhet dysheku i madh për fjetje./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë