Loading…

Veriu përplas Haxhiun dhe Ramabajën: Edhe 200 vjet s’mundesh me bo për këtë vend çka kam bë unë

  • 26/05/2023 | 21:45

Veriu përplas Haxhiun dhe Ramabajën: Edhe 200 vjet s’mundesh me bo për këtë vend çka kam bë unë

Në Pressing të T7 ka pasur një përplasje në mes të gazetarit Baton Haxhiut dhe Sadri Ramabaja.


Krejt kjo, pasi Haxhiu tha se “kryetarët e komunave veriore kanë shkuar sot në Veri”, duke hedhur dyshime se ata do të shkojnë sërish në objektet e komunave.

Për këtë reagoi Ramabaja duke i cilësuar si konspirative deklaratat e Haxhiut.

“Unë po flas për publikun sepse dallimi mes nesh është një mal i tërë”, tha Haxhiu.

“Po ti s’mundesh me u bë si unë”, ia ktheu Ramabaja.

Më pas, Haxhiu tha se edhe “Ramabaja nuk mund të bëjë sa ka bërë ai”.

”Edhe 200 vjet s’mundesh me bo për këtë vend çka kam bë unë”, ka thënë Haxhiu.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë