Loading…

Vesa Luma gati ka të rikthej këngën e saj ‘Edhe për mu do të ketë një zemër’

  • 14/07/2020 | 14:21

Vesa Luma gati ka të rikthej këngën e saj ‘Edhe për mu do të ketë një zemër’

Prej kohësh këngëtarja Vesa Luma është shpërngulur në Zelandën e Re, ku po jeton me partnerin e saj Big Basta dhe të voglin e tyre, Lianin.


Të rralla janë rastet kur çifti kthehet në Shqipëri dhe koha e tyre kalon duke u çmallur me të afërmit, ndaj e kanë të pamundur të marrin pjesë nëpër koncerte apo të performojnë për publikun.

Na kanë munguar prej kohësh performancat e Vesës, mirëpo këngëtarja na ka shuar mallin duke kënduar live në studio për publikun e saj.

Në Instagram, Vesa ka ndarë një video ku performon këngën e saj të famshme “Edhe për mu do të ketë një zemër”, ndërsa ju themi të mos i humbi shpresat, sepse të gjithë do ta gjeni atë që kërkoni.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

Shijojeni vetë disa minuta super këngën e Vesës, të cilën na e dhuroi sot plot dashuri:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë