Loading…

Vesa Luma sonte me koncert recital në Tiranë

  • 11/02/2024 | 13:46

Vesa Luma sonte me koncert recital në Tiranë

Vesa Luma po rikthehet në skenën e shoubizit vendor.


Ajo sonte në sallën e Teatrit të Operës dhe Baletit në Tiranë do të mbajë një koncert recital.

Koncerti në fjalë quhet “Pike Vese” dhe do të fillojë nga ora 19:00.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë