Loading…

Veseli dënon sulmin ndaj gazetarit Parim Olluri

  • 17/08/2017 | 13:50

Veseli dënon sulmin ndaj gazetarit Parim Olluri

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka reaguar për sulmin ndaj gazetarit Parim Olluri si dhe për sulmin që ka ndodhur një ditë më pare ndaj drejtorit të Shërbimit Koorektues të Kosovës, Sokol Zogaj.


Veseli ka kërkuar nga organet e drejtësisë që tpa asnjë zvarritje t’I zbardhin sa më shpejt këto raste.

LEXO EDHE: Sulmi ndaj Parim Ollurit, flet policia. 

Statusi i plotë i Veselit:

Janë të papranueshme dhe të patolerueshme sulmet e djeshme ndaj drejtorit Sokol Zogaj dhe gazetarit Parim Olluri. Ky shtet është ndërtuar mbi vlera të larta të demokracisë dhe i tillë duhet të mbetet. Organet e drejtësisë, pa asnjë zvarritje, duhet t’i zbardhin këto raste!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë