Loading…

Veseli: Edhe kjo betejë në Hagë do jetë triumfuese

  • 13/07/2020 | 09:14

Veseli: Edhe kjo betejë në Hagë do jetë triumfuese

Kryetari i PDK’së Kadri Veseli, përmes një postimi në Facebook ka bërë një dedikim për Presidentin Hashim Thaçi, i cili ka arritur në Hagë ku do intervistohet në lidhje me aktakuzën e lëshuar në qershor, shkruan Gazeta Metro.


Veseli, tha se kjo betejë do jetë triumfuese, sepse e drejtë e triumfuese ishte edhe lufta çlirimtare.

‘’ Triumfuese do të jetë edhe kjo betejë e Kosovës, në të cilën sërish do të jemi bashkë me vëllain tim nga lufta, Hashim Thaçi. Sepse, e drejtë, e pastër dhe triumfuese ishte edhe lufta jonë çlirimtare’’, shkroi Veseli.

Ky është postimi i plotë:

‘’ Triumfuese do të jetë edhe kjo betejë e Kosovës, në të cilën sërish do të jemi bashkë me vëllain tim nga lufta, Hashim Thaçi. Sepse, e drejtë, e pastër dhe triumfuese ishte edhe lufta jonë çlirimtare. Prandaj, po, dielli do të lindë përsëri.’’

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë