Loading…
Veseli falënderon deputetët për miratimin e disa projektligjeve sot, thërret LDK’në e VV’në
  • 14/09/2018 | 20:11

Veseli falënderon deputetët për miratimin e disa projektligjeve sot, thërret LDK’në e VV’në

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka falënderuar deputetët që sot morën pjesë në seancë dhe bënë që të shqyrtohen mbi 20 pika dhe të miratohen disa projektligje.


Nga foltorja ai ka ftuar edhe deputetët e LDK-së dhe VV-së që të marrin pjesë në seancat e radhës për të miratuar, siç ka thënë ai, disa marrëveshje me BE-në e të cilat parashohin investime milionëshe për qytetarët e Kosovës.

Veseli falënderoi në veçanti deputetët e PSD-së dhe Alternatives që morën pjesë në seancën e sotme, dhe që bëri të miratohen disa projektligje.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë