Loading…

Veseli ndërpret seancën: Deputetët janë lodhur

  • 20/09/2018 | 17:51

Veseli ndërpret seancën: Deputetët janë lodhur

Seanca e Kuvendit të Kosovës është ndërprerë për të vazhduar javën e ardhshme.

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli tha se po ndërprenë seancën për të vazhduar në javën e ardhshme, për shkak se janë lodhur deputetët, raporton KP.

Ai uroi qytetarët për miratimin e disa projektligjeve me rëndësi

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë