Loading…

Veseli ngushëllon ambasadorin e Hungarisë

  • 25/01/2017 | 22:08

Veseli ngushëllon ambasadorin e Hungarisë

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, ka vizituar ambasadën e Hungarisë për t’u shprehur ngushëllime për vdekjen e fëmijëve gjatë një aksidenti me autobus.

Ja postimi i plotë i Veselit:

Në Ambasadën e Hungarisë në Kosovë, për të shprehur ngushëllimet, pas tragjedisë që mori jetën e 16 fëmijëve teksa një autobus me nxënës hungarezë u aksidentua javën e kaluar në Itali. Në këto momente të rënda dhe të dhimbshme, Kosova ndodhet përkrah popullit hungarez.

16195940_718844871624055_8937770257501650100_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë