Loading…

Veseli refuzon të flas për sulmin me armë në zyrat e PDK’së në Skenderaj

  • 23/05/2017 | 17:02

Veseli refuzon të flas për sulmin me armë në zyrat e PDK’së në Skenderaj

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli nuk e ka komentuar sulmin me armë të kryer gjatë natës së mbrëmshme afër selisë së PDK-së në Skenderaj.


Veseli nuk ka dashur të flasë për këtë temë derisa është pyetur nga gazetarët gjatë vizitës së tij në kompaninë “Vi Print” në Zonën Industriale në Mitrovicë.

Në media më herët është raportur se sulmi afër zyreve të PDK-së në Skenderaj ka ndodhur si shkak i pakënaqësisë që dikush ka mundur të ketë me emrat që janë në listën zgjedhore e të cilët janë publikuar mbrëmë pak para mesnatës.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë