Loading…

Veseli: Rënia e Zahirit me shokë paralajmëroi epokën e UÇK-së

  • 31/01/2017 | 12:58

Veseli: Rënia e Zahirit me shokë paralajmëroi epokën e UÇK-së

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka përkujtuar rënien e Zahir Pajazitit, Hakif Zejnullahut dhe Edmond Hoxhës.

“Rënia e tyre paralajmëroi epokën e UÇK-së, cila përmbushi ëndrrën shekullore të popullit tonë për liri, pavarësi dhe shtet sovran. I përjetshëm kujtimi dhe nderimi për ta dhe për të gjithë dëshmorët e kombit”, ka shkruar Veseli në Facebook. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë