Loading…

Veshja e Ronaldos kritikohet nga ish futbollisti italian: Nuk do t’i vishja as për të fjetur, do më vinte turp

  • 29/06/2020 | 20:52

Veshja e Ronaldos kritikohet nga ish futbollisti italian: Nuk do t’i vishja as për të fjetur, do më vinte turp

Ylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, është kritikuar së fundmi pas një fotografie të publikuar në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Metro.


Cristiano Ronaldo dje postoi një fotografi në llogarinë e tij zyrtare në ‘Instagram’, duke promovuar një stil të ri të veshjes.

Ashtu si çdo foto tjetër, edhe kjo foto e publikuar nga 35 vjeçari nuk kaloi pa u komentuar, teksa kishte edhe kritika.

Njëri nga kritikuesit ishte edhe ish futbollisti i njohur italian, Paulo Di Canio, i cili tha se rrobat e reklamuara nga sulmuesi i Juventusit, nuk do t’i kishte veshur as për të fjetur.

“Stili i ri i Ronaldos? Nuk do t’i vishja as për të fjetur gjumë. Do të më vinte turp nga vetja edhe përpara pasqyrës, jo më të dilja me to” – deklaroj Di Canio. /gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

Starting the weekend with a good vibe and a good style🤪

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë