Loading…

Veshja prej rrjete nuk i mbulon asgjë, Demi Rose i lë pak vend imagjinatës

  • 26/09/2020 | 13:08

Veshja prej rrjete nuk i mbulon asgjë, Demi Rose i lë pak vend imagjinatës

Demi sërish nuk ‘gjen’ veshje për përmasat e saj.


Demi Rose vazhdon të rrëmbejë vëmendje me ekspozimin e tepruar në secilën paraqitje që bën, shkruan lajmi.net.

Në fotografitë e fundit, modelja shfaqet me një stil më ndryshe, por edhe kësaj radhe e gjithë vëmendja ishte tek gjoksi i saj.

Demi kishte veshur një palë reçipeta prej rrjete, të cilat nuk i mbulonin pothuajse asgjë, ndërsa po e filmonte trupin nga afër.

Ajo as këtë herë nuk ‘frikësohej’ se aksidentalisht mund t’i tregonte të gjitha përmes atyre imazheve.

Në një video, Demi Rose tenton që ta mbulojë gjoksin përmes një emoji, por provokoi keq edhe me këtë paraqitje.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë