Loading…

Veshjet ikonike të Beyonces, Shfaqet plotë stil në përditshmëri

  • 20/04/2021 | 16:23

Veshjet ikonike të Beyonces, Shfaqet plotë stil në përditshmëri

E ka në gjak të jetë një divë si në skenë, ashtu edhe në përditshmëri Madje, dalja e fundit e Beyonce-s i ka rënë në sy të gjithëve për shkak të veshjes së saj.


Këngëtarja u fotografua në Miami gjatë fundjavës, teksa u shfaq e veshur me një rrjetë seksi.

Ajo kishte veshur një set vezullues me një skaj të çarë që ishte fiks për një dalje në det në perëndim, në një jaht me miqtë.

Të nesërmen, ajo veshi një fund me printime skulpture (270 dollarë) nga marka britanike Auné që përfshinte hije jeshile dhe gri, duke e përshtatur me doreza dhe një çantë neon Medea “Hanna” ( 733 dollarë).

Dorezat e saj të kujtonin ato që Beyoncé kishte veshur me veshjen e saj prej lëkure në Grammy 2021 muajin e kaluar, ku bëri histori me më shumë çmime nga të gjithë.

Të nesërmen, ajo veshi një fund me printime skulpture (270 dollarë) nga marka britanike Auné që përfshinte hije jeshile dhe gri, duke e përshtatur me doreza dhe një çantë neon Medea “Hanna” ( 733 dollarë).

Dorezat e saj të kujtonin ato që Beyoncé kishte veshur me veshjen e saj prej lëkure në Grammy 2021 muajin e kaluar, ku bëri histori me më shumë çmime nga të gjithë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë