Loading…

Vështirë ta shpjegojmë këtë gabim amator që e bëri portieri i Leverkusenit

  • 04/07/2020 | 23:27

Vështirë ta shpjegojmë këtë gabim amator që e bëri portieri i Leverkusenit

Gabim amator nga portieri i Leverkusenit, Lewandowski gati nuk besoi se kishte shënuar.


Bayern Munichu ka shënuar edhe golin e tretë kundër Bayer Leverkusenit, në finalen e Kupës së Gjermanisë.

Bavarezët po udhëheqin 3-0, teksa Robert Lewandowski ka shënuar të tretin në minutën e 59-të në mënyrë komike.

Goditja e tij nga distanca ishte qëndrore dhe direkt në duart e portierit, i cili prapë e gjeti një mënyrë për ta futur në rrjetë topin.

Videon mund ta shikoni më poshtë:

 

Comedic goal Robert Lewandowski 59′ from r/soccer

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë