Loading…

Vështirësohet qarkullimi në rrugën e Kombit

  • 05/01/2017 | 10:37

Vështirësohet qarkullimi në rrugën e Kombit

Bora që ka nisur që mbrëmë, ka mbuluar Kosovën, ndërsa Gazeta Metro ka mësuar se Autostrada Ibrahim Rugova në orët e para të mëngjesit nuk ka qenë e pastruar, duke vështirësuar komunikacionin.


Ndërsa nuk ka informacione zyrtare nga Policia e Kosovës nëse ka pasur ndonjë aksident komunikacioni.

Gjithashtu  mësohet se në rrugën e Kombit, në orët e para të mëngjsit ka pasur probleme me qarkullimin e makinave, kryesisht afër Milotit.

Njoftohet se ka pasur aksidente të lehta komunikacioni./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë