Loading…

Vetaksident në Prishtinë, vdes një person

  • 04/12/2022 | 09:43

Vetaksident në Prishtinë, vdes një person

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në Preoc të Prishtinës një person ka vdekur si pasojë e një vetaksidenti të shtunën, transmeton Gazeta Metro.


Në këtë vetaksident lëndime trupore ka pësuar edhe pasagjeri i cili është dërguar për tretman mjekësor.

Ndërkaq, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

”AKSIDENT TRAFIKU ME FATALITET/Fsh. Preoc, Prishtinë 03.12.2022 – 02:50.  Raportohet se si pasojë e një vet-aksidenti ka vdekur vozitësi mashkull kosovar, ndërsa lëndime trupore ka pësuar pasagjeri i cili është dërguar për tretman mjekësor.  Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion,” thuhet në raportin e Policisë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë