Loading…

Vetaksidentohet çifti me motoçikletë në Gjakovë

  • 26/04/2019 | 11:53

Vetaksidentohet çifti me motoçikletë në Gjakovë

Policia e Kosovës raporton për një vetaksident në Gjakovë.


Sipas policisë aksidenti ka ndodhur në rrugën “UÇK”,  kur i dyshuari i komunitetit ashkali duke drejtuar motoçikletën humb kontrollin e drejtimit dhe rrëzohet në asfalt.

Si pasojë e kësaj lëndime trupore pëson i dyshuari si dhe bashkëshortja e tij e cila kishte qenë së bashku me të. Pas tretmanit mjekësor i dyshuari është liruar, ndërsa bashkëshortja e tij është hospitalizuar në repartin ortopedik në spitalin e Gjakovës dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë