Loading…

Policia bënë aksident, tre policë të lënduar

  • 04/07/2017 | 10:44

Policia bënë aksident, tre policë të lënduar

Në fshatin Doberdol ka ndodhur një vet aksident trafiku ku për pasojë tre  persona (zyrtarë policorë), kanë marrë lëndime trupore.


Në këtë vet aksident ka qenë e përfshirë vetura zyrtare e policisë  “Land Rover”, e cila për shkaqe aktualisht të panjohura ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur, ka bërë të ditur Policia për gazetametro.net

Tre personat të cilët  kanë qene në veturë, kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Në vendin e ngjarjes ndodhen njësitet policore të cilat po merren me ekzaminimin e vendit të ngjarjes, si dhe hetimin e shkaqeve dhe  rrethanave që lidhen me këtë ngjarje./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë