Loading…

Vetë dorëzohen dy vëllezër që ishin akuzuar për vrasje në tentativë

  • 20/07/2018 | 13:35

Vetë dorëzohen dy vëllezër që ishin akuzuar për vrasje në tentativë

Policia e Kosovës nëpërmjet një komunikate ka lajmëruar se janë vetë paraqitur në polici dy vëllezërit që ishin akuzuar për vrasje në tentativë.


Bëhet fjalë për personat me iniciale B.S dhe F.S, shkruan gazetametro.net

Ata kanë qenë në arrati që nga data 20 qershor pasi kishin kryer veprat penale përdorim të armës apo mjetit të rrezikshëm dhe vrasje e mbetur në tentativë.

Me urdhër të prokurorit të shtetit të njëjtit janë ndalur nën masën e arrestit policor. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë