Loading…

Vetëaksident me 5 persona të lënduar: Golf 2 përfundon me rrota lart

  • 10/12/2021 | 18:41

Vetëaksident me 5 persona të lënduar: Golf 2 përfundon me rrota lart

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Milloshevë – Trudë.


Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti, ka thënë se bëhet fjalë për një aksident që ka ndodhur rreth orës 16:30 në fshatin Raskovë të Obiliqit.

Ahmeti ka thënë se bëhet fjalë për vetaksident dhe janë lënduar pesë persona, të cilët janë dërguar për trajtim mjekësor.

“Bazuar në të dhënat fillestare, si pasojë e aksidentit pesë persona kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit janë dërguar për trajtimin e nevojshëm mjekësor. Hetuesit rajonal të njësitit të trafikut, kanë nisur një hetim për zbardhjen e shkaqeve të këtij vetaksidenti“, ka thënë Ahmeti.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë