Loading…

Vetëaksidentohet Ermal Fejzullahu: Godet semaforat te mensa e studentëve

  • 22/05/2020 | 18:45

Vetëaksidentohet Ermal Fejzullahu: Godet semaforat te mensa e studentëve

Këngëtari Ermal Fejzullahu ka pësuar një aksident trafiku pasditen e së premtës.


Në disa fotografi që ka siguruar GazetaBlic shihet vetura e tipit Range Rover të cilën e posedon këngëtari.

Në fotografi shihet se vetura ka goditur njërin nga semaforët te Menza e Studentëve në lagjen Ulpiana në kryeqytet.

Nuk dihet ende nëse këngëtari ka pësuar lëndime.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë