Loading…

Vetëm 14 muajsh dhe për mrekulli nget snowboardin e tij (Video)

  • 17/01/2017 | 23:19

Vetëm 14 muajsh dhe për mrekulli nget snowboardin e tij (Video)

Ky fëmijë po mahnitë me drejtpeshimin e tij që e bënë gjatë lëshimit në borë me snowboard.

Kjo video ka marrë miliona klikime, dhe shpërndarje në rrjetet sociale.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë