Loading…

Vetëm 2% e njerëzve kanë arritur të gjejnë 5 dallimet për 20 sekonda (Foto)

  • 15/04/2017 | 16:24

Vetëm 2% e njerëzve kanë arritur të gjejnë 5 dallimet për 20 sekonda (Foto)

Mundohuni të gjeni dallimin e fotografive në vetëm 20 sekonda.

Fotografitë në shikim të parë duken identike, por në njërën prej tyre gjenden detaje të ndryshme. A mundeni të gjeni dallimet, edhe pse jeni të kufizuar? Mundohuni të gjeni ndryshimin në vetëm 20 sekonda.

capture

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë