Loading…

Vetëm dje ndodhën 36 aksidente

  • 03/11/2016 | 11:18

Vetëm dje ndodhën 36 aksidente

 

14 aksidente me persona të lënduar dhe 22 aksidente të tjera por që kanë kaluar pa lëndime, kanë ndodhur dje në tërë territorin e Kosovës.

Kjo është shifra që ka dhënë Policia e Kosovës përmes raportit të saj ditor.

Në këtë raport policia ka treguar edhe për numrin e gjobave në trafik, ku ka shqiptuar hiq më pak se 912 tiketa.

Policia e Kosovës përmes këtij raporti ka bërë të ditur se ka arrestuar edhe 11 persona por vetëm tre prej tyre janë ndalur në mbajtje./gazetametro.info

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë