Loading…

Vetëm dy minuta zgjat festa e Ekuadorit, Koulibaly rikthen epërsinë e Senegalit

  • 29/11/2022 | 17:37

Vetëm dy minuta zgjat festa e Ekuadorit, Koulibaly rikthen epërsinë e Senegalit

Kombëtarja e Senegalit ka rikthyer epërsinë ndaj Ekuadorit përmes mbrojtësit, Kalidou Koulibaly, transmeton Gazeta Metro.


Ai shënoi vetëm dy minuta pasi Ekuadori barazoi rezultatin pas një goditje shumë të fortë nga brenda zonës.

Ndërsa, për Senegalin në pjesën e parë kishte shënuar sulmuesi, Ismaila Sarr, nga penalltia.

Rezultati aktual 1-2.

Me këtë rezultat Senegali kualifikohet për në fazën eliminuese. /gazetametro.net

Rihapet ndeshja, Ekuadori barazon rezultatin ndaj Senegalit

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë