Loading…

Vetëm në Llogara ka kështu: Adrenalina prej bjeshkëve në deti |PAMJE

  • 12/06/2019 | 16:08

Vetëm në Llogara ka kështu: Adrenalina prej bjeshkëve në deti |PAMJE

Në parkun kombëtar të Llogarasë, përveç tjerash mund të përjetoni edhe adrenalinë në të lëshuarit me parashutë, shkruan Gazeta Metro.


Me projektin Vera 2019, Metro synon të ju informojë për një javë me vendet më të bukura dhe atraktive në Shqipëri.

Një ndër ta është edhe Parku Kombëtar i Llogarasë ndodhet rreth 40 km në jug-lindje të Vlorës, në kufirin midis Adriatikut dhe detit Jon. Parku shkon nga lartësia 470 m në lartësinë 2018m.

Ky park ofron një mot dhe peizazh tërheqës për vizitorët e shumtë.

Parku kombërar i Llogarasë ka potencial të madh edhe për zhvillimin e sporteve të ajrit. Në këtë vend ka shumë nga ata që provojnë edhe lëshimin me parashutë.

Për më shumë shikoni më poshtë pamjet e sigurara nga Gazeta Metro./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë