Loading…

Vetëm një çantë e Taynës kushton afro dy mijë euro

  • 02/07/2022 | 13:05

Vetëm një çantë e Taynës kushton afro dy mijë euro

Rap-artistja nga Prizreni, Tayna, prej më shumë se katër vitesh është bërë pjesë e showbizit shqiptar.


Ajo numëron suksese të shumta, ndërsa këtë periudhë ka sjell një sërë projektesh e bashkëpunimesh.

Falë punës së madhe në muzikë, e njëjta duket se ka arritur të bëj një jetë luksoze.

Së fundmi faqja ‘Shqip Closet’ ka publikuar çmimet e njërës prej veshjeve të fundit të Doruntina Shalës (emri i vërtetë).

Sipas faqes, krijuesja e hitit “Sdu me ni” ka shpenzuar mbi 2500 euro vetëm për një dalje publike.

E në bazë të kësaj, vetëm një çantë e markës Balenciaga kap vlerën e 1890 eurove.

Tayna vetëm pak ditë më parë solli këngën e re “Tequila” në bashkëpunim me artistin Azet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë